Wyróżnienie Internautów Poznaj Laureata Wyróżnienia Internautów!

Magda Krzeczkowska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od niemal trzech lat prowadzi własny gabinet kosmetologiczny. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, a jej pasją są terapie podologiczne.
Motto: „Każdy dzień jest dobry, aby zrobić coś niezwykłego”

Alicja Tracz-Kwoczała

Absolwentka Studium Kosmetycznego w Szkole Rozwoju Zawodowego Profesja w Opolu. Od 2012 roku prowadzi własny gabinet kosmetyczny w Pawłowiczkach (woj. opolskie). Swoją pracę traktuję jak pasję. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, na którego potrzeby stara się odpowiedzieć specjalnie dobranymi zabiegami i holistycznym podejściem. Najcenniejszym wynagrodzeniem starań jest uśmiech i jego zadowolenie. Wykonując zabiegi stara się nie tylko zadbać o skórę klientów, ale i o ich dobre samopoczucie, spokój, relaks.
Do działania motywuje ją myśl Henry’ego Forda: „Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych”.

Marta Zielińska

Dyplomowana kosmetyczka, pedagog, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu kosmetologii i marketingu produktu kosmetycznego, a także psychodietetyki. Od 14 lat pracuje jako kosmetyczka realizując się zarówno w bezpośredniej pracy z klientem, jak również w pracy dydaktycznej. Wykładowca w studium policealnym i państwowym egzaminatorem w zawodzie Technik usług kosmetycznych. W pracy stara się łączyć osiągnięcia technologii z naturalnym podejściem do pielęgnacji, uwielbia zioła i widzi ogromny potencjał w powrocie do natury. Specjalizuje się przede wszystkim w pielęgnacji twarzy, także tych problematycznych, ale zajmuje się również trychologią. Prowadzi własny gabinet kosmetyczny w Sobótce, u podnóża góry Ślęży.
Motto: „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.”

Eliza Wińska

W 2016 roku ukończyła szkołę policealną i od tego czasu pracuje w Instytucie Kosmetyki Estetycznej. Krótki staż pracy nadrabia wielką pasją. Fascynuje ją każda dziedzina związana z kosmetologią. Zdobywają doświadczenie stara się zawsze wysłuchać klienta, doradzić mu i dobrać odpowiednie rozwiązanie do jego problemu.
Motto: „Jeśli praca jest twoją pasją, nie przepracujesz w życiu ani minuty”

Joanna Bajda

Absolwentka studiów licencjackich (2012-2015) oraz magisterskich (2015-2017) na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Obecnie wykonuje zawód kosmetologa w swoim własnym gabinecie – Instytucie Zdrowej Skóry Healthy Skin, otwartym w 2016 roku. Specjalizuje się w terapiach przeciwtrądzikowych, przeciwstarzeniowych oraz laseroterapii. Jej najnowszym osiągnięciem jest uzyskanie tytułu dermotrychologa. Do każdego klienta podchodzi w sposób holistyczny, proponując oprócz zabiegów zdrową dietę eliminacyjną, suplementację oraz aktywny tryb życia. Dobro klienta jest dla niej najważniejsze, dlatego mocno skupia się analizie przyczyn problemów swoich klientów, a nie samych symptomów.
Motto: „Kosmetologia to moja pasja, a praca będąca pasją to czysta przyjemność”

Marta Duda

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia, czeladnik usług kosmetycznych, instruktor odnowy biologicznej oraz pedagog. Obecnie pracuje w Nela Spa Hotelu Zamojski, położonego w samym sercu Zamojskiej Starówki. Od 13 lat fizjoterapeuta, od 5 lat kosmetyczka. Ceni profesjonalizm, dlatego swoich klientów stara się traktować holistycznie. Swoją pracę wykonuje z prawdziwą przyjemnością i zaangażowaniem, a powroty zadowolonych klientów są dla niej największą satysfakcją i nagrodą. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała, odnowie biologicznej oraz masażach.
Jej motto to myśl Aldony Różanek: „Każdy człowiek jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata, dlatego emanuje tylko sobie właściwym pięknem”.

Katarzyna Marchewka

Wiedzę z zakresu kosmetologii i podologii zdobywała w Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Magister kosmetologii, specjalista ds. podologii. W czasie studiów próbowała pracy jako przedstawiciel handlowy, szkoleniowiec i dermokonsultantka. Te wszystkie dziedziny kosmetologii nie zaspokajały jej ambicji i nie pozwalały w pełni się realizować. Dzięki uporowi spełniła marzenie o swoim gabinecie, tworząc Przestrzeń Urody. Uwielbia swoją pracę i uśmiechy na twarzach kobiet. Realizuje się w kosmetologii pielęgnacyjnej i podologii.
Motto: Uśmiech czyni nas pięknymi.

Małgorzata Furman

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Obecnie pracuje w Regeneracji Miejskie Spa w Poznaniu, jako kosmetolog. Zajmuje się profilaktyką mającą na celu utrzymanie zdrowego wyglądu, jak również poprawianiem kondycji skóry. Wykonuje zabiegi dostosowane do potrzeb klienta. Zabieg to dla niej nie tylko wykonanie procedury - to relaks, odprężenie i regeneracja, którą dostarcza sobie oraz klientom. Wykonuje nie tylko zabiegi związane z twarzą. Jest również masażystką (masaże relaksacyjne oraz zabiegi modelujące sylwetkę) oraz specjalistą od social media.
Moto: „Odpowiednio wypielęgnowana cera to piękny makijaż każdej kobiety.”

Renata Prus

W zawodzie kosmetyczki od 30 lat. Licencjonowany kosmetolog, magister zdrowia publicznego o specjalności promocja zdrowia. Prowadzi salon Dermokosmetyka w Puławach. Nieustannie się dokształca, dbając o wszechstronny rozwój zawodowy. W swojej karierze zawodowej była również nauczycielem w Studium Kosmetyczny. Niedawno zdecydowała się na specjalizację, którą jest biostymulacja i rewitalizacja skór starzejących się, szeroko pojęte kuracje anti-aging oraz terapie wspomagające leczenie skór problemowych. Współpracę z klientem rozpoczyna od wnikliwej analizy problemu, stosując do tego diagnostykę komputerową i szczegółowy wywiad, podczas którego uważanie wsłuchuje się w potrzeby klienta i oceniam jego problem. To wszystko pozwala jej opracować osobisty beauty plan, który omawia z klientem, a następnie realizuje krok po kroku.
Motto: ”Twoje naturalne piękno to świadomość tego kim jesteś”

Weronika GWIAZDOWSKA

W 2014 roku ukończyła kosmetologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W 2018 roku zdobyła tytuł magistra dietetyki klinicznej w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. W tym samym roku uzyskałam kwalifikację Terapeuty Spa & Wellness o specjalności masaży orientalnych i ajurwedyjskich w Akademii Masażu Karuna w Rytlu. Od 2015 r. jest właścicielką Gabinetu Kosmetologicznego Metamorfoza w Tomaszowie Mazowieckim. Specjalizuje się w nieinwazyjnej pielęgnacji twarzy i ciała, masażach orientalnych i ajurwedyjskich. Od ponad roku pracuje jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu w szkole policealnej. Kosmetologia to dla niej brak sztywnych schematów, możliwość wyrażenia siebie oraz swojego zamiłowania do natury. Ogromną radość sprawia jej wpływanie na zdrowy wygląd skóry oraz poprawę samopoczucia kobiet i mężczyzn.
Motto: „Dzisiaj zrób dla siebie to, za co podziękujesz sobie jutro”

Renata Michalik

Dyplomowany kosmetolog Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Swoje doświadczenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne zdobyła na przestrzeni 10 lat pracy. Aktualnie pracuje jako kierownik salonu oraz kosmetolog w renomowanym salonie KAMAJO w Tarnowskich Górach, gdzie w doskonały sposób rozwija swoją pasję. Ukończyła wiele kursów oraz szkoleń specjalizując się w dziedzinie kosmetologii, a tym samym stała się specjalistą z wielu dziedzin w tym zakresie , a w szczególności pielęgnacja zabiegowa twarzy i ciała oraz obsługa specjalistycznych urządzeń kosmetycznych i medycznych takich jak: karboksyterapia, fala radiowa, endermologia, laser diodowy oraz frakcyjny
Motto: „Pasja rodzi profesjonalizm”, co jest kwintesencją jej pracy.

Anna Cymerman

Absolwentka studiów licencjackich w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz studiów magisterskich na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rozpoczyna też studia podyplomowe Trychologia w kosmetologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 3 lat pracuje w klinice estetycznej w Krakowie, gdzie zajmuje się kwalifikacją klientów do zabiegów, doborem właściwej terapii i pielęgnacji domowej. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, upiększające i lecznicze, zarówno na twarz jak i ciało. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z dziedziny laseroterapii oraz wykorzystujących technologie estetyczne.
Motto: „ Bez radości z pracy nie ma radości z życia”

Marta Kołacka - Hernik

W 2015 roku ukończył z wyróżnieniem studia licencjackie na kierunku kosmetologia. W 2017 roku ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją spa&wellness. Obecnie uzupełnia swoje wykształcenie o zawodowy kurs dla makijażystów. Praktykę zawodową zaczęła zdobywać zaraz po ukończeniu pierwszego stopnia studiów. Pracowała w kilku gabinetach kosmetyki profesjonalnej w Łodzi. W grudniu 2017 roku zaczęła prowadzić w Bełchatowie swoją działalność w zakresie kosmetologii - Klinikę Piękna TANZANITO. Szczególnie interesuje ją pielęgnacja twarzy oraz makijaże, dlatego też najwięcej swojej uwagi poświęca pracy w tym zakresie. Preferuje zabiegi oparte na naturalności, tak, aby podkreślać tylko naturalne piękno swoich pacjentek.
Motto: "Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się na bycie sobą."

Iwona Wojdyła

Posiada tytuł licencjata kosmetologii, który uzyskała 2003 roku w Wyższej Szkole Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody oraz tytuł naukowy magistra w zakresie promocji zdrowia, który uzyskała 2005 roku na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła również Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale farmaceutycznym na kierunku kosmetologia, gdzie uzyskała tytuł zawodowy magistra. Od 2002 roku pracuje w Medycznym Studium Zawodowym jako nauczyciel przedmiotu kosmetologia, promocja zdrowia i pracownia kosmetyki. Jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu z zakresu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik usług kosmetycznych.
Motto: „Piękno ukryte w duszy”

Katarzyna Romanowska

Absolwentka studiów I stopnia (licencjat) na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją Odnowa Biologiczna z Kosmetyką w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie. Absolwentka studia II stopnia (magister) na kierunku Kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2016 roku pracuje we własnym gabinecie (Instytut Urody Magnolia), w którym wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.
Motto: „Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli profilaktyka i systematyczność jest naszym sprzymierzeńcem. Nigdy nie jestem za młoda, żeby dbać o swoją skórę.”

Łukasz Czerniewski

Magister kosmetologii z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem w profesjonalnej pielęgnacji. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z młodszym pokoleniem kosmetologów w warszawskiej Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Właściciel gabinetu Pan Kosmetyczka, gdzie pomaga swoim klientom cieszyć się piękną i zdrową skórą. W swojej pracy chętnie wykorzystuje połączenie naturalnej kosmetyki, najnowszych nowinek technologicznych oraz dużych zasobów poczucia humoru.
Motto: "Świetny wygląd to połowa sukcesu - rewelacyjny nastrój jest gwarancją udanego zabiegu."