Wyróżnienie Internautów Poznaj laureatkę!

Agnieszka Białas

Mistrzyni województwa Podkarpackiego. Magister kosmetologii, ukończyła także kierunek Innowacyjne Techniki SPA. Od 5 lat spełnia się jako nauczyciel przedmiotów teoretycznych i zawodowych. Prowadzi działalność mobilną, i pracuje jako wykładowca w szkołach. Gdy widzi zadowolenie po stronie klientki, czuje się spełniona.
Motto: Skóra posiada pamięć

Justyna Pokrońska-Rupiewicz

Mistrzyni województwa Mazowieckiego. Magister kosmetologii, pracuje w kilku placówkach ponieważ ceni sobie różnorodność, i zdobywanie praktyki w podejściu do problemu klienta. Chętnie uczestniczy i poszerza wiedzę na warsztatach, szkoleniach, sympozjach i kongresach kosmetologicznych. Pisze do czasopism branżowych i udziela specjalistycznych porad związanych z pielęgnacją skóry na medycznym portalu internetowym. Stara się stale rozwijać i podążać za potrzebami sowich klientów.

Katarzyna Kołbon

Mistrzyni województwa Małopolskiego. Kosmetolog od 2010 roku. Prowadzi własny gabinet i uwielbia swoją pracę. Cieszy ją błysk w oczach klientek po wykonaniu zabiegu. Jej konikiem są makijaże okolicznościowe i makijaż permanentny - bo pozwala podkreślić naturalne piękno. Ten rok jest dla niej przełomowy.
Motto: Jeśli jesteś szczęśliwa, to jesteś piękna... po prostu

Andrea Bieganowska

Mistrzyni województwa Zachodniopomorskiego. Kosmetolog, związana z zawodem od 2010 roku. Właścicielka gabinetu kosmetycznego w Szczecinie. Stale podąża za nowościami dotyczącymi zarówno technik zabiegowych, jak i preparatów. Interesują ją niechirurgiczne metody odmładzania oraz poprawy jakości skóry, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje. W pracy stara się zachować harmonię naturalnych cech twarzy, by nie pozbawić jej indywidualności.
Motto: Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja

Monika Hajdziony

Mistrzyni województwa Śląskiego. Dyplomowany kosmetolog, a także magister biotechnologii kosmetologicznej, farmaceuta i podolog. Jest właścicielem instytutu Kosmetycznego i Odnowy Biologicznej Olimpia Day SPA. Już od wczesnego dzieciństwa miała mocno sprecyzowane zainteresowania. Największą radość sprawia jej możliwość precyzyjnego doboru odpowiednich rozwiązań w kontekście konkretnych problemów skórnych.
Motto: Nie ma szablonowych, gotowych rozwiązań, bo każdy człowiek to inna historia, inny charakter, inna skóra.

Natalia Maśnik

Województwo Małopolskie. Kosmetolog i fizjoterapeuta. Doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce, jak i na praktyce zagranicznej w salonach w Grecji i USA. Zajmuje się profesjonalną pielęgnacją twarzy i ciała. Publikuje artykuły branżowe i poszerza wiedzę na szkoleniach i wykładach o tematyce beauty - przyjmuje także rolę prelegenta. Określa siebie jako odpowiedzialny kosmetolog i kreatywny masażysta.

Aneta Zaręba

Województwo Śląskie. Kosmetyczka, która już o 2004 roku zdobywa wiedzę i doświadczenie w zawodzie, a także poszerza ją na kursach, szkoleniach i wykładach. Prowadzi własny gabinet kosmetyczny w Będzinie. W pracy najważniejsi są dla niej ludzie, tak samo klienci, jak i współpracownicy. Wykonuje z pasją zabiegi przynoszące szybko efekty, nie tylko upiększające, jak i terapeutyczne.
Motto: Bycie dobrym w naszej branży jest niewystarczające. Wszystko musi być ekskluzywne i wyjątkowe, bo Twoja skóra na to zasługuje - Gerhard Klapp.

Estera Łuczak

Mistrzyni województwa Dolnośląskiego. Kosmetolog od 2014 roku, prowadzi własny gabinet kosmetyczny w Sycowie.
Satysfakcję sprawia jej wykonywanie zabiegów, dzięki którym jej klientki czują się piękniejsze. Specjalizuje się w podologii.
Motto: Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu - Konfucjusz.

Marta Zielińska

Województwo Dolnośląskie. Kosmetyczka, pedagog, a także absolwentka kursu "Psychodietetyka". W pracy kosmetyczki spełnia się także jako trycholog. Pracuje jako samodzielny specjalista, jest wykładowcą i autorem wielu publikacji z zakresu trychologii. Bliska jest jej idea holistycznego podejścia do klienta. Miłośniczka kosmetyki naturalnej i ekologicznej.
Motto: Piękno się nie starzeje, piękno dojrzewa.

Joanna Bieniek

Województwo Śląskie. Kosmetyczka, wybrała ten zawód będąc nastolatką. Hobby, jakim była kosmetyka, przerodziło się w pasję i sprawia jej dużo przyjemności, dając także satysfakcję. Od 2007 z przerwami prowadzi własną praktykę, a od 2015 Gabinet Kosmetyczny Bellart. Specjalizuje się w białej kosmetyce, jej klientki to szczególnie panie w wieku 40+.
Motto: Traktuj klienta jeszcze lepiej niż sam chciałbyś być obsługiwany.

Katarzyna Marchewka

Mistrzyni województwa Świętokrzyskiego. Magister kosmetologii, specjalizuje się w podologii. Podchodzi do zawodu holistycznie, ciągle podwyższa swoje kwalifikacje bo jej praca to ogromna pasja, którą chce dzielić się z innymi. Podchodząc do klienta kieruje się najwyższymi standardami. Prowadzi własny gabinet, który nazwała Przestrzenią Urody.
Motto: Komfort i zadowolenie klienta - moja satysfakcja.

Monika Więcek

Mistrzyni województwa Łódzkiego. Magister kosmetologii ze specjalnością SPA&Wellness, a także certyfikowany trycholog. Wiceprzewodnicząca Krajowej Izby Kosmetologii, której ideą jest nadanie praw zawodu medycznego dla kosmetyczek i kosmetologów. Wierzy, że skrupulatność w dążeniu do celu daje wymierne efekty. Jest właścicielką MW Clinic.
Motto: Celować w księżyc, żeby być (chociaż) między gwiazdami.

Aneta Szpak-Korycka

Mistrzyni województwa Lubuskiego. Dyplomowana kosmetyczka, z pasją i zaangażowaniem prowadzi salon kosmetyczny Zakątek urody w Zielonej Górze. Jest wolontariuszem i koordynatorem ds, gabinetu kosmetycznego w fundacji Black Butterflies Ewy Minge, gdzie zajmuje się onkopielęgnacją. W pracy łączy pasję i chęci, a także możliwość pomagania innym, bo największą satysfakcję daje jej świadomość, że jej podopieczni mogą czuć się piękni i zadbani.
Motto: Zaufaj mi a odkryję Twoje piękno na nowo

Izabela Kokocińska

Mistrzyni województwa Wielkopolskiego. Prowadzi od 10 lat Gabinet Pielęgnacji Twarzy i Ciała. Dbając o klientów oprócz najlepszych kosmetyków szczególną uwagę poświęca na zbudowanie atmosfery, poznanie drugiego człowieka i zrozumienie jego potrzeb. Wierzy, że tylko holistyczne podejście do pielęgnacji może dać wspaniałe efekty terapeutyczne i zadowolenie klientów.
Motto: Jestem po to, by dbać o urodę i pomagać zachować ją na dłużej

Alicja Doering

Mistrzyni województwa Pomorskiego. Kosmetolog i absolwentka Zdrowia Publicznego w zakresie kosmetologii. Pracuje od 2004 roku, i prowadzi własny gabinet kosmetologiczny Professional&Beauty. Klientom proponuje zabiegi i kosmetyki na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając o doskonałą obsługę klienta. Konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach i warsztatach.

Marta Sulińska

Mistrzyni województwa Kujawsko-Pomorskiego. Magister kosmetologii i pasjonatka zawodu, który pragnęła wykonywać od najmłodszych lat. Właścicielka studia urody od 2015 roku. Spełnia się w pracy z ludźmi, a świadcząc usługi kosmetyczne dąży do perfekcji, tak by jej klientki czuły się wyjątkowe, uśmiechnięte i pewne siebie. Wciąż się rozwija i poszerza kwalifikacje.
Motto: Choćbyśmy przemierzyli Cały Świat w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie

Paulina Jakubczak-Mantyka

Mistrzyni województwa Lubelskiego. Magister kosmetologii, były nauczyciel szkoły kosmetycznej oraz wykładowca uczelni wyższej. Obecnie w pełni poświęca się pracy w gabinecie kosmetycznym. Z pasją zgłębia wiedzę z zakresu kosmetologii lekarskiej i podologii. Specjalizuje się w zabiegach odnowy biologicznej oraz terapii i pielęgnacji skóry problematycznej.

Katarzyna Dąbrowska

Mistrzyni województwa Podlaskiego. Magister kosmetologii od 2014 roku, Specjalizuje się w medycynie estetycznej. Lubi uszczęśliwiać kobiety i odejmować im lat. Uwielbia nowinki ze świata kosmetologii, które wdraża we własnym biznesie.
Motto: Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać...

Alicja Tracz-Kwoczała

Mistrzyni województwa Opolskiego. Kosmetyczka, prowadzi własny gabinet od 2012 roku. W pracy lubi wyzwania, i to kiedy osoba niezupełnie przekonana do efektów zabiegu, po wykonaniu serii jest całkowicie zdumiona osiągniętym celem. Interesuje ją tematyka pielęgnacji stóp, a także problematyka trądzikowa i przebarwienia.
Motto: Patrząc zawsze przed siebie, myślę o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych - Henry Fonda

Patrycja Rokicka

Mistrzyni województwa Warmińsko-Mazurskiego. Kosmetyczka i właścicielka Studia Kosmetycznego Orchidea od 2016 roku. Kosmetologia jest jej świadomym wyborem i życiową pasją, zawód pozwala jej spełniać marzenia. Z pełnym zaangażowaniem i determinacją dąży do perfekcji, dlatego często uczestniczy w szkoleniach, pokazach i warsztatach.
Motto: Z miłości do piękna, z pasji do tworzenia...