Ogólnopolski konkurs

Kosmetyczka Roku 2017

Konkurs Kosmetyczka Roku to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Mogą wziąć w nim udział wszyscy profesjonaliści – niezależnie od tego, z jakimi markami współpracują. W nowej formule konkursu – która zyskała uznanie podczas zeszłorocznej edycji – finalistki zostaną zaproszone na dwudniowe spotkanie w ekskluzywnym hotelu Grand Stamary w Zakopanem.


W 5. jubileuszowej edycji podwojono liczbę finalistów, aż do 20 (16 "mistrzów województw" oraz 4 dodatkowe osoby z najlepszymi wynikami testu). To właśnie tutaj zadaniem finałowym będzie wykonanie zabiegu pielęgnacyjnego pod okiem jury. Dodatkowo, na uczestniczki tego etapu czekają liczne atrakcje oraz możliwość wypoczynku i spędzenia czasu w gronie najlepszych specjalistów ds. pielęgnacji. Przygotowaliśmy również warsztaty ze stylistami gwiazd ds. kreowania wizerunku, wizażu a także make up workshop z marką Kryolan.

Kto może wziąć udział?

Każda osoba, która posiada wykształcenie kosmetyczne (I lub II stopnia lub studium). Zarówno kobiety jak i mężczyźni, właściciele jak i pracownicy salonów i gabinetów. Związani z dużymi sieciami lub pracujący w małych niezależnych lub rodzinnych gabinetach kosmetycznych.

Co można wygrać?

Masz szansę zdobyć prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2017 oraz wartościowe nagrody rzeczowe – w tym nagrodę główną samochód osobowy marki Toyota Aygo. Na zwyciężczynię czeka również możliwość współpracy z marką Bielenda Professional przy ciekawych, rozwojowych projektach. Obok samochodu w puli nagrody głównej znajdują się także Kurs makijażu medycznego "Dermacolor Camouflage System" od firmy Kryolan, Voucher o wartości 1 000 zł na zakup kosmetyków Bielenda Professional, a także vouchery pieniężne na zakup kosmetyków Kryolan oraz prenumerata dwumiesięcznika Kosmetologia Estetyczna dla każdej finalistki. Dodatkowo każda finalistka będzie miała możliwość publikacji artykułu na łamach Kosmetologii Estetycznej w roli eksperta.


Dodatkowo jak co roku przyznajemy Wyróżnienie Internautów to nagroda pieniężna w wysokości 1 000 zł, a także vouchery pieniężne na zakup kosmetyków Bielenda Professional i Kryolan. Głosowanie na najlepszą kosmetyczkę zdaniem internautów, rozpoczniemy po etapie finałowym, wyniki ogłosimy podczas wielkiej Gali Finałowej.

Zdobądź prestiżowy tytuł i wygraj samochód osobowy Toyota Aygo!

Patroni medialni:

Patroni konkursu: