Ogólnopolski konkurs

Kosmetyczka Roku 2018

Konkurs Kosmetyczka Roku to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Mogą wziąć w nim udział wszyscy profesjonaliści – niezależnie od tego, z jakimi markami współpracują. W nowej formule konkursu – która zyskała uznanie podczas zeszłorocznej edycji – finalistki zostaną zaproszone na dwudniowe spotkanie w ekskluzywnym hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie.


Sprawdzona formuła z nowymi elementami, jak zawsze największa nagroda w Polsce w konkursie dla kosmetyczek i super atrakcyjne nagrody dla wszystkich finalistek oraz finał, o którym będzie mówić cała branża beauty. W tym roku wracamy do Krakowa - to właśnie w naszym rodzinnym, pięknym mieście zorganizujemy dwudniowy finał konkursu z jedynym takim programem atrakcji i niespodzianek. Zaproszenie otrzyma od nas 16 kosmetyczek z całej Polski. Kryterium wyboru? Jak zawsze test online, w tym roku również coś nowego - specjalne zadanie kreatywne. Jeśli będziesz czuła, że test nie poszedł Ci najlepiej - wykonaj zadanie tuż po zakończeniu testu - i zdobądź dodatkowy punkt, który może zaważyć o tym, czy znajdziesz się w finale, a potem kto wie, może to Ty wygrasz konkurs?


Test online trwa od 3 września do 7 października 2018 roku, w tym czasie możesz także przygotować rozwiązanie zadania dodatkowego. O zakwalifikowaniu do II etapu powiadomimy wybrane osoby z najlepszymi wynikami telefonicznie w dniach 8-9 października 2018. Następnie spotkamy się w krakowskim hotelu Hilton Garden Inn na zadaniu finałowym oraz warsztatach z ekspertami branży beauty, w dniach 18-20 października. W trakcie etapu finałowego rozpoczniemy głosowanie internautów, które potrwa od 19 października do 14 listopada. O jego wyniku poinformujemy w trakcie Gali Finałowej, która będzie miała miejsce w Krakowie podczas Targów LNE w dniu 18 listopada, wtedy też poznamy Kosmetyczkę Roku 2018.

Kto może wziąć udział?

Każda osoba, która posiada wykształcenie kosmetyczne (I lub II stopnia lub studium). Zarówno kobiety jak i mężczyźni, właściciele jak i pracownicy salonów i gabinetów. Związani z dużymi sieciami lub pracujący w małych niezależnych lub rodzinnych gabinetach kosmetycznych.

Co można wygrać?

Masz szansę zdobyć prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2018 oraz wartościowe nagrody rzeczowe – w tym nagrodę główną 20 000 złotych na spełnienie marzeń. Na zwyciężczynię czeka również możliwość współpracy z marką Bielenda Professional przy ciekawych, rozwojowych projektach. Obok gotówki w puli nagrody głównej znajdują się także Voucher o wartości 2 000 złotych na zakup odzieży firmy Vena Uniformy, Kurs makijażu medycznego "Dermacolor Camouflage System" od firmy Kryolan, zestaw nagród od firmy ChiodoPro (w tym Starter Pack EG z lampą SHELLL, lampa Elegance Dual 24/48), roczny dostęp do serwisu muzycznego GO ON Biznes, Voucher o wartości 1 000 zł na zakup kosmetyków Bielenda Professional, a także vouchery pieniężne na zakup kosmetyków Kryolan oraz pakiet nagród od Patronów medialnych - LNE, Kosmetologia Estetyczna i Art of Beauty, a także prenumeraty pism branżowych dla każdej finalistki. Dodatkowo każda finalistka będzie miała możliwość publikacji artykułu na łamach Kosmetologii Estetycznej w roli eksperta.


Dodatkowo jak co roku przyznajemy Wyróżnienie Internautów to nagroda pieniężna w wysokości 1 000 zł, a także vouchery pieniężne na zakup kosmetyków Bielenda Professional i Kryolan oraz odzieży Vena Uniformy i zestaw nagród od firmy ChiodoPro oraz roczny dostęp do serwisu muzycznego GO ON Biznes. Głosowanie na najlepszą kosmetyczkę zdaniem internautów, rozpoczniemy po etapie finałowym, wyniki ogłosimy podczas wielkiej Gali Finałowej.

Zdobądź prestiżowy tytuł i wygraj nagrodę główną o wartości aż 37 000 złotych

Patroni medialni:

Partnerzy Konkursu / Sponsorzy Nagród: